Opitá Bartošová: Urážky a ponižovanie. Vyhodili ju za to od stola!

Ďalší diel natáčanie kulinárske show televízie Prima a Tv Joj bociany s makom bol opäť na ostrie noža. Speváčka Iveta Bartošová (44), posilnená vínom, kritizovala slovenskú speváčku Evu Mázikovou aj pornoherečku Dolly Buster. “Bartošová zjavne vôbec netušila, že to, o čom hovorí, je hlúposť a že sa to vôbec nehodí. Iveta mala ten deň už nejaký ten pohárik v sebe a pôsobila, ako by bola úplne mimo, “povedal pre slovenský server topky.sk manažér speváčky Mázikové.

Bartošová kritizovala nielen jedlo, ale aj poriadok v kuchyni, a to tak nevyberaným spôsobom, že bola nakoniec vyhodená od stola. Ostatní súťažiaci žiadny neporiadok nevideli. Navyše sama Bartošová získala za svoje “varenie” najviac kritiky od ostatných súťažiacich.

Celý štáb sa sťažoval na správanie Bartošovej. “Bola naozaj nedisciplinovaných. Na každej natáčanie prišla neskoro a to všetkých dosť štval. Takto sa profesionálka nespráva, “prezradil zdroj zo zákulisia. “Bartošová počas nakrúcania neustále pila a fajčila, a všetky okolo tým dosť obťažovala. Účinkovanie v show brala ako propagáciu seba a svoje nové pesničky, “dodal manažér Mázikové.  Ak sa chcela Bartošová zviditeľniť pri ďalšom návrate na výslnie, tak to si teda naozaj moc nepomohla.

zdroj: http://www.odhaleno.cz, autor: ede, foto: Korzo, NextFoto

Komentáre

komentárov